MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 12285208
nr 1228 5208
Fåtölj
med fotpall, Pernilla, design: Bruno Mathsson (1907-1988), Sverige
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 14 januari 2019
kl 18:08:18
1.200 kr